Zajímavé mužské koníčky

Zajímavé mužské koníčky

Rybaření patří mezi oblíbený koníček mnoha mužů. Posezení na židličce u vodní hladiny, s prutem v ruce, je balzámem na jejich duši. Na tomto místě se daří v tichu přírody nejen umlčet všechny nepotřebné myšlenky, ale rovněž ocenit nedocenitelné ticho. Jako bonus si při rybaření muži zapojují svoje lovecké pudy. Při výlovu kapra či dalších druhů sladkovodních ryb ať už z rybníka, přehrady či blízké řeky. Někteří muži si berou svoje rybářské náčiní i na dovolenou. Kdy si mohou vyzkoušet chytit i ty mořské. Modelářství je dalším koníčkem, které muže baví už od chlapeckých let.

Romantické rybaření

Kdy poprvé postavili svoje první letadélko v modelářském kroužku. V současné době jsou v oblibě RC letadla. Se kterými je možné vyzkoušet dovednosti při mnoha soutěžích. Které jsou organizovány na různých místech v naší republice. Ve většině případů se tento koníček dědí z otce na syna. Což jim přináší trávení opravdu příjemných chvil. Protože společný zájem spojuje. Rekonstruovat bitvy baví muže, kteří mají rádi vojenské uniformy a zajímá studium historie celého světa. Pro tento koníček nemají pochopení jejich ženy. Protože tito muži vyjíždějí často na celý víkend předvést publiku slavné bitvy.

Domácí vaření piva

Ač to může vypadat jako dětinské hraní na vojáky, příprava na autentické boje vyžaduje pečlivou přípravu. Od uniforem napoleonských vojáků po důstojníky tehdejších armád. A mnohých dalších. Jednoduchá není ani výroba kulis, které celou akci doplňují podle dochovaných ilustrací. Ani opatření zbraní z tohoto období není mnohdy jednoduché. Stejně tak nejsou ženy nadšeny, pokud se jejich manžel nadchne pro domácí vaření piva. Tento koníček vítají především všichni kamarádi. A v současné době je stále oblíbenější. Pro všechny muže, kteří mají rádi vůni benzínu a tráví svůj volný čas v garáži, jsou opravy veteránů často náplní jejich volného času. Koníčkem, který vyžaduje nesmírné množství času. Během kterého se do pojízdného stavu přesunují auta, která už dávno nejsou ve výrobě. A mnohá byla odložena na smetiště dějin. Čím starší, tím větší radost z jejich zprovoznění mužům skýtá.

Back to Top