Mobil na všechno

Mobil na všechno

Co byste dělali, kdybyste neměli mobilní telefon? Podle mého názoru by to bylo opravdu hrozné, protože mnoho lidí už je na mobilní telefon tak moc zvyklí, že by bez toho asi ani neuměli být. A já se taky přiznám, že já určitě ne. Mobilní telefon jsem dostala velice brzy, to jsem ještě byla dítě na základní škole v prvním stupni. A vůbec mi to nevadí. Ale musím taky říct, že jsem mobilní telefon ani nechtěla ani jsem po něm netoužila. Jenomže můj starší bratr a moje starší sestra už telefon měli, tak mi řekli rodiče, že mi ho samozřejmě taky pořídí. Takže jsem byla ráda.

Mobil mají i malé děti.

A opravdu jsem pochopila kouzlo mobilního telefonu asi o dva týdny později, co jsem tento mobilní telefon měla. Začala jsem taky na mobilním telefonu hrát hry. Bylo to úplně úžasné a já jsem si říkala, proč jsem takhle dlouho vydržela bez mobilního telefonu, proč jsem nechtěla mobilní telefon dříve. Naštěstí jsem byla ale opravdu hodně skromné dítě a nyní jsem stále skromný člověk, takže jsem ho ani po rodičích nechtěla, ani jsem si ho nepůjčoval a od sourozenců ani od mámy ani od táty. Ale pořídili mi ho a byla jsem nakonec ráda, protože jsem si alespoň takhle vždycky mohla zavolat svojí mamince, když jsem chtěla, aby pro mě přijela do školy, že jsme třeba skončili o hodinu dříve.

Mobil nosím i do školy.

To se stávalo opravdu velice často, takže jsem potom nemusela čekat hodinu na maminku někde venku, než pro mě přijede. Takže jsem velice ráda, že mobilní telefony jsou a že také jsou na něm skvělé hry a aplikace, které si člověk může stáhnout. A řeknu vám, že některé aplikace a některé hry jsou pro děti opravdu vhodné, protože je vzdělávají a učí. A řekněte mi, co je na mobilním telefonu špatného? Podle mého názoru nic, i když mnoho lidí si to vůbec nemyslí. Znám plno lidí, co stále dokola proklínají mobilní telefony, že je to až směšné.

Back to Top