5 největších tajemství mužů

5 největších tajemství mužů

My ženy mnohdy nechápeme, co se chlapům honí v hlavě. Mnohdy jejich prázdné pohledy a nicneříkající odpovědi značí, že se v jejich hlavě rozhodně nehoní nic podobného, co nám. To samozřejmě není špatně, abychom nepohoršili mužskou část, je to však mnohdy velmi zajímavé a zarážející, jak jsou obě pohlaví naprosto odlišná a možná proto se taky přitahují. Tak jako my ženy máme své mouchy, tak i muži mají ty své. Zde je 5 největších tajemství mužů, které se možná teď dozvíte poprvé v životě a budou pro vás velmi šokující.

Otázka

1. 15 sekund po ejakulaci se jim hnusíme

Tento šokující název prvního tajemství zní velmi hrozivě a celkem znepokojivě ale dámy, opravdu tomu tak je. Když muž ejakuluje, zhruba na 15 sekund, u každého je to jinak, muži ztratí své libido. Zkrátka, jednoduše řečeno, se jim přestaneme líbit. Mnozí tvrdí, že dochází k jakémusi pocitu viny, kdy jim ejakulace a vše, co jí předbíhalo, přijde nesprávná. Je to opravdu pravda a příčina tohoto jevu je uvolnění konkrétního hormonu, který tento pocit způsobí.

2. Nechápou podstatu ženského pohlavního ústrojí

Mnoho mužů stále nechápe, jak můžeme s tamponem čůrat? Myslí si totiž, což je velmi šokující, a to nejen pro učitelky biologie, že máme jen jednu díru, která zastává funkci vylučování a rozmnožování a že touto dírou i menstruujeme. Pánové, takhle to opravdu není. Šokující je ale i to, že tento fakt nezná ani mnoho žen.

3. Mnohem radši čůrají v sedě

Je to tak. Je to pro ně totiž pohodlnější a vůbec to není proto, aby nám ženám nezacákali prkýnko. Zkrátka se jim nechce stát a je pro ně mnohem méně vysilující u čůrání sedět. A taky to není proto, že jsou více zženštilí. Je to zkrátka pro jejich pohodu.

Tajemství

4. Někdy dojde k erekci jen tak

Muži nemají erekci jen tehdy, když jsou vzrušení. Víme, že třeba ráno dochází k erekci i bez vzrušujícího podnětu. K tomuto ale nedochází jen ráno, ale i normálně v jakýkoliv čas. Takže dámy, pokud má váš muž erekci, rozhodně nemusí být hotový z vás. Zkrátka tak, jak se to může stát ráno, tak je to i přes den.

5. Jak se drbou tam dole?

Údajně se muži na koulích nedrbou tím způsobem, že by se poškrábali, ale spíše tak nějak kůži žmoulají. Je to možná nepředstavitelné, ale je to tak. Zeptejte se svého muže.

Toto bylo 5 největších tajemství mužů, o kterých se nesmí dozvědět, že to víme!

Back to Top