Vztah dvou lidí, kteří se milují, se musí udržovat

Vztah dvou lidí, kteří se milují, se musí udržovat

Řešíte neustále manželské neshody a každá domluva s partnerem, byť byste se zapřísáhli, že budete klidní, končí hádkou?

Nenacházíte žádné společné slovo, nedokážete se domluvit, připadá vám, že vás partner neustále „shazuje“ před známými a vašimi známými? Přitom vaše druhá polovička totéž vyčítá vám. Připadáte si neocenění, dostáváte se do deprese, protože nevidíte to pověstné světýlko zářící na konci tunelu?

Vztah dvou lidí, kteří se milují, se musí udržovat.

manželská hádka

Chápu vás – časem jste byli zahlceni starostmi o děti, jejich nejdříve školní problémy, poté problémy s dospíváním, do toho se dostaly pracovní problémy, možná i kariérní růst a tak bychom mohli vyjmenovávat další.

Jestliže jste se přestěhovali do jiného města, i toto bývá zlom v životě, protože jste rázem zpřetrhali pouta, která jste za ty roky vybudovali. Ztratili jste své známé, které jste každodenně potkávali, vaše děti změnily školu a musely se seznamovat s novým prostředím, novými učiteli, získávat nové kamarády a to také není lehké. Možná nemáte sousedy, které jste opustili z prostředí, které jste důvěrně znali. A najednou jste se ocitli v naprosto cizím prostředí mezi cizími lidmi a musíte řešit citlivě i problémy, se kterými za vámi chodí vaše děti.

Tíha ale padá jak na matku, tak na otce a leckdy problémy přerostou, a nedokážou si s nimi poradit, začnou být nevrlí, podráždění a zjišťují, že už v rodině nenacházejí svůj zažitý klid. Ticho a teplo domova se zdá být jen už pojmem minulosti a budoucnost si malují černě.

Není všem dnům konec!

tunel světlo

Ocitlo-li se vaše manželství na slepé koleji, není nic ztraceno. Každé manželství prochází krizí, ale to ještě nemusí znamenat konec. Přijďte na slovíčko manželská poradna Praha Drahomirasinova. Podíváme se na vaši situaci ze všech stran a věřte, že ono pověstné světélko na vás zabliká a je jen na vás obou, zda chcete, aby se opět plně rozsvítilo.

Back to Top