Profesionální fotograf pro vaše vzpomínky

Profesionální fotograf pro vaše vzpomínky

Není nad to uchovat si vzpomínky na neopakovatelné životní milníky, jako je například těhotenství, narození miminka a další zajímavé okamžiky. Profesionální fotograf Zlín Kateřina Svobodová zachytí tyto krásné chvíle čočkou fotoaparátu a vy si je pak budete moci v budoucnu kdykoliv připomenout.

focení dětí

Ateliér nebo exteriér – snímky, na kterých se zastavil čas

Ať už se rozhodnete pro návštěvu profesionálního ateliéru, kde na vás bude čekat spousta zajímavých a originálních rekvizit nebo raději zvolíte pobyt v krásné přírodě či na zajímavém místě, během pár okamžiků mohou vzniknout snímky, na kterých se zastavil čas.

Vzpomínky na těhotenské bříško

Pokud jste právě v očekávání a vaše bříško už je viditelné, nechte si na toto nezapomenutelné období vytvořit krásné vzpomínky. Ta pravá doba je přibližně kolem 34. týdne. Profesionální focení v tomto období je ideálním dárkem pro partnera a zároveň i památkou na vaše těhotenství. Skvělou zprávou je také to, že v ceně těhotenských portrétů je i profesionální líčení. Nechte se zachytit jako krásná těhulka a proměňte se ve vílu nebo princeznu na snímcích plných něhy, lásky a blížícího se zrození života.

fotoateliér

Novorozenecké snímky

A na období těhotenství navazuje období novorozenecké, které je ideální dobou pro vznik krásných a roztomilých profi fotek. V prvních týdnech života totiž miminka většinu dne prospí, a to je ideální doba na to, uložit je do proutěných košíků a peřinek, ve kterých budou vypadat jako andílci.

Rodinné a dětské portrétové fotografie

I jako rodina se můžete vypravit do profesionálního ateliéru nebo se nechat zvěčnit třeba v parku, v lese nebo na louce. Nechte zvěčnit i vaše ratolesti, ať už samotné nebo spolu s jejich sourozenci a pěknými rekvizitami.

Využijte služeb profesionální fotografky a vyberte si některý z nabízených balíčků a služeb.

Back to Top