Seriál lokomotiva Tomáš

Seriál lokomotiva Tomáš

Lokomotiva Tomáš je jedním z nejznámějších animovaných seriálu pro děti, který má co nabídnout. Můžeme si také koupit omalovánky s touto tématikou.

Seriál lokomotiva Tomáš

Nekončící dobrodružství na kolejích

Mašinku Tomáš jistě dobře znáte, protože je oblíbená skutečně po celém světě, a to nejen u dětí. Tento animovaný seriál je vhodný pro ty nejmenší a odehrává se na železnici, kde se stále něco děje a hlavní hrdina prožívá neustále nějaké dobrodružství, jenž můžete zažít společně s ním. Tato postava je zobrazená jako modrá parní lokomotiva a příběh se odehrává na ostrově, kde má spoustu kamarádů a o nejen mašinek.

vybarvování omalovánek

Dílů vzniklo celkem 551, kdy v každém je nějaký příběh, takže Tomáš pomáhá třeba svým kamarádům s nějakým úkolem či problémem. Řadu děti železniční prostředí opravdu fascinuje, protože i pro nás jako dospělé je často až fascinující, jak se můžou po kolejích pohybovat takto těžké soupravy a každý den třeba převést spoustu lidí. Vzhledem k světové oblíbenosti jsou některé příběhy namluvené v češtině, takže si je můžou naplno užit i děti u nás a zažít tak spoustou zábavy na kolejích.

Tematické omalovánky

Snad každý z nás si pamatuje, že si někdy v dětství hrál s omalovánky, protože ty mají skutečně pro vývoj velmi pozitivní vliv. Velkou výhodou je, když děti baví, protože se tak navíc dobře zabaví, a proto jsou tu Mašinka Tomáš omalovánky https://www.masinka-tomas.cz/c/omalovanky-masinka-tomas, jenž mají tématiku tohoto animovaného seriálu. Princip je naprosto klasický, takže na jedné straně máme předlohu a na druhé černou čarou obrysy, kdy si musí dítě vzít správnou pastelku a postupně hezky začít vybavovat jednotlivá pole až bude hotový celý obrázek. I když se do nezdá, tak se při tom učíme spousty věcí.

omalovánky auta

Hned první je poznávání barev, přičemž hned můžete potomka učit, jak se která barvička nazývá. Protože ji následně, a ještě mnohokrát použije, tak si název snadněji zapamatuje. Kromě vývoje mysli se tu cvičí i zručnost, protože je zapotřebí jemná motorika, abychom nikde nepřetáhli a barvy byli pěkně syté. S každým dalším vymalovaným obrázkem se dítě zlepšuje.

Back to Top