Nízko-rozpočtové letní cestování

Nízko-rozpočtové letní cestování

Letošní léto nám přináší pestrou nabídku příležitostí, jak strávit poklidné prázdninové volné dny v oáze české přírody. Pokud se však chcete vyladit spíše na více dobrodružnou vlnu a odmítáte, jako většina ostatních lidí, celé léto prosedět „doma za pecí“, máme pro vás spoustu tipů na to, jak tomuto rozhodnutí přizpůsobit svůj život.

dodávka na cestě

Cestování je sice už trochu méně nedosažitelné a naštěstí to s uzavřenými hranicemi není tak naléhavé, jak by se ještě před pár měsíci mohlo zdát, to však neznamená, že nějak dramaticky poklesly ceny v této oblasti a že se snad cestovatelské aktivity staly levnějšími. Ba naopak, změnilo se v tomto ohledu mnohé, od měnového kurzu, který se velmi znevýhodnil, až po náklady na ubytování v okolních zemích, které se mohou vyšplhat v letních měsících až na astronomické částky – všichni si přeci chtějí tak trochu vykompenzovat uplynulé ztráty a všichni vědí, že turismus bude v následující době opět velmi v kurzu – možná i ve větší míře, než předtím.

cestovní deník

Proto přicházíme s řadou doporučení na různé vychytávky, které vám pomohou nezbláznit se ze všech těch výdajů, které vás v průběhu cestovatelských chvil jistě čekají. První, co bychom vám rozhodně doporučili, je cestovat ve svém vlastním dopravním prostředku, a uzpůsobit si jej také na spaní. Tím ušetříte opravdu velikou částku za cestovní agentury, ubytování a další otázky zázemí. V rámci Evropy se nachází opravdu ohromné množství kempů, kde budete moci v průběhu svých cest složit hlavu, dát si sprchu a uvařit si jídlo. Jídlo je další položkou, kterou je radno trochu uzpůsobit tomu, abyste neutráceli zbytečně více, než je opravdu nutné.

Pokud se obáváte, jak na tom po dobu svých výletů budete s elektřinou, i pro tyto obavy máme praktické řešení. Stačí si pořídit mobilní kompresor. Skvěle vám poslouží tam, kde nebudete mít možnost se připojit k elektrickému proudu. Jedná se totiž o zdroj proudu, který má skvělý výkon a plně vám nahradí zásuvku.

Back to Top