Vaření půjde pěkně od ruky

Vaření půjde pěkně od ruky

Zřejmě vás hned napadne to, že je logické, když je tolik polotovarů, tak se bude vařit vlastně velmi rychle. Což o to, polotovarů je skutečně mnoho, ale otázkou je spíše, zdali se jedná o skutečně plnohodnotnou stravu. Když se člověk podívá na uvedenou dobu záruky, dále pak na nutriční složení, tak to by mohlo být dostačujícím argumentem, proč tento způsob stravování raději nevolit. Ale na druhou stranu se těžko dá něco takového zakázat. Zvláště je takové stravování velmi nevhodné pro někoho, kdo chce změnit svůj vzhled a rozhodl se držet vhodnou dietu. Například proteinovou stravu. Tento dietní program je jedinečný v tom, že sice může vypadat jako polotovar a přesto to není až tak stoprocentní pravda.

nutriční hodnoty

Tyto recepty zvládne každý

Dokonce i muži zvládnou připravit pokrm bez jediné chybičky a to je co říci. V čem je tak výjimečná ketonová dieta, recepty který zvládne každý? No ono totiž stačí vyndat jídlo z obalu a pustit se do konzumace. Nebo přidat k prášku vodu, pořádně rozmíchat, ohřát a je hotovo. Ale někdy můžeme i vařit, smažit nebo péct, jen to jde daleko rychleji, než kdybychom jídlo připravovali z klasických surovin. A dokonce není problém si připravit chutné palačinky, které neuškodí BMI indexu Bmikalkulacka.

palačinky

Při ketonové dietě se dá strava připravovat dvěma způsoby:

  • Zakoupit si sestavený jídelníček přesně na míru podle potřeby a jednotlivých fází. Skládá se z týdenních balíčků, které jsou nízkosacharidové a plné bílkovin. Pro zasycení nechybí ani koktejly a to různé příchutě, které jsou vhodné na svačinku a celkem dostatečně zasytí. Výhodou je, že se nemusí u přípravy přemýšlet, zdali je vše ve vyváženém stavu podle pravidel.
  • Nakoupit si vhodné suroviny a pustit se do vaření. Poté se hodí ketonová dieta recepty, které jsou sestaveny tak, že se eliminují sacharidy a jednoduché cukry a zvýší se bílkoviny. Jenomže tady to bude stát úsilí nejen jídelníček vhodně poskládat, ale hlavně jak, aby naprosto vyhovoval svým poměrem a složením.

Back to Top