Proč zrovna nebankovní hypotéka?

Proč zrovna nebankovní hypotéka?

Pokud si člověk potřebuje půjčit peníze, nejednou narazí na přinejmenším jeden z následujících problémů:

  1. Nemá dostatečně vysoké příjmy.
  2. Nemá nikterak dobře vypadající daňové přiznání.
  3. Má záznam v registrech dlužníků.

A zpravidla nemá jen jediný z těchto problémů, ale dost možná i všechny zároveň. Což je ale jedno, protože i jen jedno jediné z těchto negativ stačí na to, aby mu v bance žádost o půjčku zamítli.drobné mince
Ovšem zatímco v bance takový člověk neuspěje, u nebankovního sektoru je tomu jinak. Tady je k mání nebankovní hypotéka bez registru, u níž nic z toho výše zmíněného nemusí představovat neřešitelný problém. Tady může i člověk se skutečnými problémy uspět.
A to proto, že u tohoto finančního produktu jde o něco jiného než u bankovních půjček.
Předně je u takové nebankovní hypotéky nezbytné dát do zástavy nemovitost. Čímž žadatel ručí za peníze, jež mu mají být půjčeny a jež mohou dosáhnout až sedmdesáti procent odhadní ceny takové nemovitosti. A díky této záruce se tak stává důkladné šťourání se v žadatelových soukromých záležitostech zbytečným. Není třeba brát zase až tak vážně nějaký ten záznam v registrech dlužníků, pokud tento nemá bezprostřední vliv na schopnost splácet, důležitá není ani výše příjmů, jež jenom musí postačovat na splácení závazků, jež mají v souvislosti s touto hypotékou vzniknout, nevadí ani nevalně vypadající daňové přiznání.
A pokud má žadatel skutečně vážné finanční problémy? I v takové situaci se řešení zpravidla najde. Vždyť tu lze natáhnout dobu splácení třeba i na třicet let, čímž se výše splátek snižuje natolik, že dotyčnému nebudou dělat problémy. A pokud se to později ukáže jako příliš dlouhá doba, je tu vždy možnost splatit vše i dřív a bez sankcí.pokladnička
A tak stačí jenom vyplnit formulář na internetu, zaslat poskytovateli půjčky několik snímků zmíněné nemovitost, projednat vše se zástupcem firmy, nechat si to rychle předschválit, podepsat smlouvu a počkat nanejvýš pár dní, než dorazí peníze na účet.
A znáte lepší řešení pro někoho, kdo už je vážně na konci svých finančních sil?

Back to Top