Opalujte se kdykoliv jen chcete

Opalujte se kdykoliv jen chcete

Letní sezóna zpravidla začíná tím, že vytáhneme z našeho šatníku miniaturní kousek, jakým jsou plavky. A pochopitelně, že s příchodem prvních hřejivých paprsků neztrácíme čas a vrhneme se na opalování naší bledé kůže.
Pokud to však přeženeme a na slunci setrváme déle, než bychom měli nebo se nedostatečně namažeme ochranným krémem, výsledkem pro nás bude pouze červená pokožka a bolestivé spálení.
Tato situace se vám však v soláriu za žádných okolností nestane.

opalování na pláži

..1Proč využít solárium ještě před opalováním na slunci?

Z jednoho prostého důvodu, kterým je rovnoměrné opálení a příprava pokožky na záření od sluníčka. Solárium Brno se postará o to, aby se vám návštěva zalíbila nejen díky tomu, že získáte snědou pokožku, ale i pro vysoce kvalitní stroje, ze kterých si můžete vybírat.
Můžete si zvolit z nabídky vertikálních, horizontálních nebo i kolagenových typů strojů, které jsou v současnosti velmi oblíbené a řadí se mezi ty nejmodernější.

..2Za málo peněz – hodně muziky

Cena za opálení (díky umělému záření v soláriu) záleží na volbě stroje, kterému dáte přednost. Obecně ale platí, že se pohybuje v průměru 15 korun za minutu. Pokud zohledníte skutečnost, že vaše doba opalování bude trvat přibližně 5 minut, vyplatí se vám to za všech okolností.
Za neuvěřitelně krátkou dobu získáte rovnoměrné opálení celého vašeho těla, budete se cítit a vypadat krásnější a v nemalém ohledu budete připraveni i na sezónu do plavek.

solární studio

..3Volba dobrého studia je rozhodující

Ze všeho nejdůležitější je vybrat solárium, které poskytuje kvalitní a ověřené služby, se kterými budete spokojeni.

  • Nehledejte pouze takové, které nabízí nejnižší cenové možnosti, ale zaměřte se raději na příjemné prostředí, dostatečný výběr strojů a pochopitelně i výsledek, který vám vykouzlí úsměv na tváři.

A v jednom z těch větších měst, jakým je třeba Brno, toho rozhodně docílíte.

Back to Top