Na skvělou hypotéku vám stačí i průměrný příjem

Na skvělou hypotéku vám stačí i průměrný příjem

K tomu, abyste získali solidní půjčku, nemusíte mít svůj život ideální. A pokud se vám něco takového snažila namluvit některá z bank, tak na to klidně rovnou zapomeňte. Uvidíte, že když zamíříte pro půjčku do nebankovní společnosti, tak pocítíte velký rozdíl.

strom peněz

Třeba už v tom, jak k vaší žádosti o peníze budou přistupovat.
První výrazný rozdíl je ten, že požádat o půjčku nemusíte osobně, můžete to udělat pohodlně přes internet. Nemusíte proto nikam chodit. Ovšem mimo jiné nemusíte vypisovat ani stohy formulářů, nemusíte dokládat nemožné a žádat o potvrzení na mnoha jiných místech. To jediné, co je potřeba, je, abyste podali žádost prostřednictvím internetového formuláře, a o všechno ostatní už se za vás postará nebankovní společnost.

Bude to mnohem snazší dokonce i v situaci, kdy máte nepříjemný záznam v registru. Není nic snazšího než požádat o hypotéku bez registru. Vaše registry společnost v každém případě prověří, ovšem pokud váš záznam není nijak významný, nemusí vůbec nic znamenat, a i tak můžete půjčku získat.
A podobné to je i s nižšími příjmy. Nižší bonita v bance nemusí být vůbec žádný problém. Když požádáte o hypotéku bez doložení příjmu v nebankovní společnosti, tak si vaše příjmy společnost prověří, ovšem bude k nim přistupovat jinak než banka. Veškeré skutečnosti bude posuzovat individuálně a na základě reálných čísel a vašich reálných možností, takže je dost možné, že půjčku získáte i v případě, kdy vás v bance z důvodu nízké bonity odmítli.

měna

Kdy můžete žádat o půjčku v nebankovní společnosti?

K tomu, abyste mohli půjčku v nebankovní společnosti získat, musíte ovšem prokázat nejen to, že máte dostatečný příjem na její splácení, ale také i to, že se za ni můžete zaručit nemovitostí. Čím hodnotnější nemovitost zvolíte, tím více peněz můžete mít. A pokud náhodou vy sami nemáte žádnou nemovitost po ruce, můžete se dohodnout i se spoluručitelem.

Back to Top