Mobilní hry s draky

Mobilní hry s draky

Draci jsou velmi oblíbené téma, ať už v pohádkách, knihách, filmech, nebo dokonce i mobilních hrách. Je jich přespříliš mnoho a jen pár z nich je hratelných. Doslova pár, zaznamenal jsem pouze dvě hratelné hry s draky, které nejsou okopírované, nebo nudné.
Letící drak
Dragon Mania Legends
Toto je má nejoblíbenější hra na mobil vůbec. Je skvěle propracovaná a mechanismy, které v ní jsou, fungují skvěle a dokáží hráče zaměstnat na dlouhé hodiny. Smyslem této hry, je vyvinout a vycvičit si své vlastní draky, se kterými potom budete dobývat dungeony a online arény. Draci jsou děleni dle elementů. Další draky získáváte buď levelováním (pouze základní kusy), nebo křížením různých jedinců, dle vašeho výběru. Tato hra je opravdový žrout času. Než se vám vylíhne malý drak, trvá to klidně i 12 hodin. Ale s čistým svědomím můžu tuto hru pouze doporučit. Další skvělá věc na této hře je, že draci jsou opravdu všeho druhu, můžete mít draka jako býka, nebo slona, nebo strom, pomeranč, meloun, cokoli vás napadne za zvíře, nebo ovoce. A další plus, malinkatí dráčci jsou hrozně roztomilý. Hra je zdarma, kromě mikro transakcí, které obsahuje.
Drak u řeky
War Dragons
Tato 3D real-time strategie vás postaví do čela dračí armády. Tato strategie je propracovaná v tom smyslu, že každý drak, má jiné unikátní schopnosti, tudíž jeden tým draků má nějaké schopnosti a druhý tým, který má třeba jen jednoho draka jiného, má schopnosti úplně jiné. Tato hra se dá také hrát v režimu online, kde můžete spolupracovat se svými přáteli. Můžete si vybudovat svůj vlastní dračí ostrov, který slouží jako základna. Hru můžu také doporučit, je chytlavá a zábavná, ale v mých očích je stále lepší první z her. Je to především z důvodu herního žánru, který je mi u Dragon Mania Legends bližší.
Každopádně hry vyzkoušejte obě a sami se rozhodněte, která vás baví víc. Jak se říká „tisíc lidí, tisíc chutí“.

Back to Top