Lubrikační gel vám může pomoci oživit vztah

Lubrikační gel vám může pomoci oživit vztah

Složení přípravku

Obecně je lubrikant definován jako hydratační gel nebo jinými slovy intimní gel, což je látka, která zvyšuje hladinu vlhkosti kolem reprodukčních orgánů, aby se vyloučilo možné poškození kůže v důsledku tření. Pravidelné používání lubrikantu zaručuje bezbolestný sex a větší potěšení. Gynekologové poukazují na to, že ženy, které mají sklon k vysušení vagíny, musí tyto přípravky používat. Kromě toho je to velmi užitečná kosmetika pro anální styk.
žena v sexy prádle

Skutečná akce

Gely se ve skutečnosti vyplatí používat s každým pohlavním stykem, protože mají pozitivní vliv na prožívání. Odstraňují také veškeré nepříjemnosti spojené s odřením. Je třeba vědět, že milování bez řádného vaginálního zvlhčení může vést k praskání cév tohoto orgánu. A co víc, neměli bychom zapomenout na zvyšující se riziko různých infekcí, které se mohou nakonec vyskytnou a které je obtížné kontrolovat. Lubrikace je účinnou metodou eliminace bolesti spojené s pohlavním stykem. To však neznamená, že o těchto přípravcích by se měly rozhodovat pouze páry, u kterých trpí žena vaginální suchostí. S gely můžete také zacházet jako s druhem erotických pomůcek. V obchodech můžete narazit na velmi širokou škálu různých přípravků tohoto druhu, které jsou určeny ke stimulaci, masáži nebo zahřátí.
lahvička s gelem

Individuální volba

Při pohledu na to, jak bohatá je řada četných lubrikantů běžně dostupných na trhu, může být problémem rozhodnout se o konkrétním produktu. Neexistuje žádný specifický typ, který by člověk mohl bezpečně doporučit všem párům obecně. Koneckonců, je to individuální záležitost, takže je musíte vyzkoušet na vlastní kůži, abyste viděli, co bude pro vás a vašeho partnera dobré. Napomoci vám může jedině šikovné čtení etiket. V případě možného podráždění a nepříznivých účinků okamžitě vyměňte váš lubrikant za jiný.

Back to Top