Kouzelníci a co všechno dokáží.

Kouzelníci a co všechno dokáží.

Každý z nás se potřebujeme odreagovat. Někdo dává přednost svým koníčkům, někdo zase vyhledává především společnost druhých lidí. Někteří z nás si zase rádi zajdou do opery anebo do kina, či nějaké divadelní představení. Ale co takhle když se začne mluvit o umění kouzelníků. Je to úžasné odvětví, které ale v sobě má mnoho těžkého a složitého. A nejeden kouzelník svému koníčku, popřípadě práci podřídí celý svůj život. Naučit se totiž i ty nejjednodušší kouzla je totiž velmi těžké. A dobrých kouzelníků není opravdu moc. Takže základ pro šikovného kouzelníka je zejména jeho poctivý trénink a příprava.

kouzelník

Protože všichni víme, že to není o tom, že by vládli nějakou nadpřirozenou mocí. Ale jako malé děti jsme je sledovali s úžasem v očích a chtěli být jako oni. Asi nejznámější kouzla jsou rozříznutá žena a šátek v rukávu anebo v hůlce. Kouzelníci se dělí na několik kategorií. Například Mikromagie ta je zajímavá v tom, že kouzelník má úplně rychlé ruce. A kouzla provádí především s malými věcmi. Jako další velká kategorie jsou iluzionisté. A ti zase právě naopak pracují s obrovskými objekty na podiu. Asi nejslavnější takovýto kouzelník je David Copperfield a Pavel Kožíšek.

kouzla

Anebo také komediální kouzelník, který svoje publikum především baví. A mentalisté jsou nejvíce záhadní. A publikum při jejich výstupu mají dojem, že kouzelník má opravdu nadpřirozené schopnosti. A že dokáže lehce ovládat ve svojí mysli pouhou myšlenkou například objekty. Nebo věštit a číst myšlenky druhých lidí. Ať už máte nebo máte rádi kouzelníky musíte uznat, že jejich práce je obdivuhodná. A uvádí nás stále v úžas. A kolik vlastně stojí, když byste si chtěli kouzelníka pozvat k vám domů? Záleží, jestli si budete trvat na kouzelnících slavných anebo se spokojíte s těmi méně slavnými. Většinou se cena pohybuje od 3000 do 20 000Kč.

Back to Top