Jaký dům si vybrat?

Jaký dům si vybrat?


Stavba domu s sebou nese spoustu povinností. Je potřeba si zařídit nejen financování a sehnat pozemek, ale je také důležité si správně vybrat stavební firmu pro případ, že se rozhodnete nestavět svépomocí. Staveb svépomocí s sebou nese několik rizik. Tím největším je to, že se stavba domu odrazí na vašem zdravotním stavu. Určitě budete chtít aby stavba postupovala rychle, takže budete na stavbě každou volnou chvíli. Jenže nejspíš chodíte do zaměstnání a tak budete vlastně chodit z práce do práce. To se může velmi rychle negativně podepsat na vašem zdraví. Je tak otázkou, jestli ušetřené peníze za stavbu od firmy stojí za to.

nový dům

Třeba zjistíte, že pro vás bude daleko lepší postavit si dům na klíč. Probíhá o jednoduše. Vyberete si stavební firmu, která vám předloží několik typových projektů na výběr. Záleží na tom jaké máte finanční možnosti a jak je velký pozemek, na kterém má být dům postaven. Jestli máte pozemek dost velký a nechcete chodit po schodech, bude nejlepší volbou bungalov, protože ty se těší již několik let velké oblibě. Chcete si vybrat opravdu dobrou firmu, která je spolehlivá a dům vám postaví ve vysokém standardu a v termínu? Skvělou volbou jsou Enerdomy.

moderní novostavba

Jaké domy staví?
Na výběr máte mezi dřevostavbou a zděným domem. Oba typy domů jsou oblíbené, protože každý druh domu má svou cílové skupinu. Dřevostavbu vyhledávají zejména lidé, kteří potřebují bydlet opravdu rychle, jelikož dřevostavby jsou dokončené v řádu týdnů. Chcete vidět již hotové domy, abyste si mohli konečně vybrat svůj projekt? Podívejte se na dokončený RD Černá U Bohdanče Enerdomy
, který splňuje požadavky na moderní bydlení. Je to typický bungalov s valbovou střechou, která vypadá skvěle na venkově i uprostřed města. Nechte si postavit svůj dům, který vám bude sedět a kde budete doma od prvního dne kdy se nastěhujete.

Back to Top