Ze vztahu se může vyklubat jiná realita

Ze vztahu se může vyklubat jiná realita


Máte krásné vztahy? Já si rozhodně myslím, že každý člověk v životě má nějaký problém, protože opravdu každý člověk si nemusí rozumět s každým člověkem. Každý člověk má totiž úplně jinou povahu a díky této naší povaze ji prostě máme úplně jinou oproti druhým lidem. Proto jsou prostě vztahy opravdu někdy velice komplikované a složité, protože každý prostě ten vztah vnímá úplně jinak. Někteří lidé nás dokonce nutí, abychom prostě se k sobě hezky chovali, abychom si rozuměli, abychom se nehádali, ale ono to nejde, protože pokud vám nějaký člověk něco způsobil a jste na něho naštvaní, tak ono to hned tak nevyprchá, proto ten vztah už nebude nikdy tak extra prostě fungovat.

Žena a muž

Rozhodně v životě je mnoho situací, které opravdu prostě jsou velice špatné, protože opravdu si je ti lidé udělají sami. Pokud ublížíme nějakému člověku, tak věřte, že ten nám to dlouho neodpustí. A nejhorší je, pokud se musíte s tím člověkem bavit, a to třeba když s tím člověkem máte děti. On vám něco provede a najednou prostě musíte s tím člověkem i přesto, že vám ublížil, komunikovat. A to je velice náročné. A je to náročné právě i pro ty děti, protože ty děti to vlastně všechno odnáší nejvíc, protože rodiče se neumí prostě dohodnout. Nejhorší na tom prostě je, když si myslíte, že všechno bude fungovat, ale ono to tak není.

Žena a muž

Ta realita je opravdu úplně jiná, každý to vidí úplně jinak. A někdy je to fakt tak náročné, že opravdu už člověk neví, z které do které. Rozhodně je potřeba opravdu si najít partnera, se kterým budeme spokojení, i přesto, když prostě vlastně vůbec nevíte, jestli to bude fungovat nebo nebude, protože toho partnera můžete poznat i v horším světle, nebo tu partnerku, když prostě s ní pak najednou budete žít, ono opravdu na první dojem se nemá nikdy dát, a potom je to opravdu takové složité, takže opravdu je potřeba toho člověka nejdřív hodně poznat, a pak si můžete něco začínat.

Back to Top