Mobilheim pro každý druh bydlení

Mobilheim pro každý druh bydlení

Mobilheimy mají spoustu výhod. Jsou levné, praktické, ale zároveň vznešené, úplně nové, luxusní, designově originální, krásné a velmi útulné. Jedná se o nízkonákladové domy, které jsou dokonce i v případě celoročních typů stále hojně žádané. Celoroční typy jsou zateplovány speciální technologií PUR pěny, která se stříká do určité vrstvy a vytváří dokonalé zateplení. Nejmodernější systém, který na trhu můžete nalézt.

knížka u váziček

Mobilní domy, prodej se však nezaměřuje pouze na jeden typ. Takovéto obydlí totiž můžete využít nejenom pro celoroční bydlení, ale také jej můžete používat pro rekreaci nebo podnikání. Existuje spoustu způsobů, jak je využít. Stačí se zamyslet a zjistit, co zrovna potřebujete, co od tohoto produktu očekáváte. Jestli vám bude dělat garáž nebo jen skladovací prostor navíc ve vašem podnikání, jestli si z něj uděláte kancelář a budete zde docházet na pár hodin denně nebo jestli jej postavíte na zahradu a bude vám dělat zahradní domek. Záleží čistě na vašich potřebách, protože existuje mnoho různých velikostí, od těch nejmenších s jednou místností až po velká obydlí, která skýtají ložnici, třeba i dva pokoje a kuchyň s obývacím prostorem pro televizi a sedačku.
darovaná kytka

Levné a útulné bydlení

1) Široké zásoby skladem

Jedna z výhod. Stačí se zajít podívat na široké skladové zásoby, můžete si ihned vybrat a obydlí třeba i odvést, nebo vám s dopravou pomůžeme. Zajišťujeme profesionální přepravu a veškeré práce potřebné kolem ustavení.

2) Doplňkový sortiment

Bydlíte už ve vlastním a chcete si dopřát ještě více luxusu? Chtěli byste postavit i terasu, abyste měli kam chodit popíjet kafíčko a kde se slunit či odpočívat v krásném letním počasí? Žádný problém. Zajistíme doplňkový sortiment podle vašich potřeb. Můžeme také pomoci s předěláním například v případě obyčejného typu v typ celoroční, abyste v něm mohli bydlet i přes zimu. Máme spoustu drobností a maličkostí, pomůžeme opravit či doladit vaše vysněné bydlení k dokonalosti.

3) Upravíme terén před dovozem

Před samotným dovozem upravíme terén a provedeme veškerá opatření. Nemusíte si s ničím dělat starosti.

4) Postavíme úplně nový podle vašich představ

Stavíme obydlí úplně nová, krásná, čistá, moderní a velice luxusní.

Back to Top